12V 100W диммирленетін трансформатор — жарықтандыру жүйелерін икемді басқаруға арналған ыңғайлы шешім.
Бұл модельде DIP-переключатель орнатылған, оның көмегімен қуатты 40%, 60%, 80% және 100% деңгейлерінде реттеуге болады.
Бұл:
- жарықты азайтуға
- жүктемені төмендетуге
- жарық диодтарының қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді
Жұмсақ іске қосу (Slow Start) функциясы іске қосу кезіндегі токты азайтады және жүйені қорғайды.
Сипаттамалары
| NTIN | |
|---|---|
| NTIN | 0200346248375 |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Корпус материалы | Алюминий |
| ПӘК, кем емес | 80 % |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Қуат | 100 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 23 мм |
| Ені | 36 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸






