

Трансформатор 12V 600W IP55 ПРЕМИУМ, 100% жүктеме, P.F. > 0.95, компаундпен құйылған
30 000 ₸
- Бар
- Коды:HH IP55 12V 600W CONST
+7 (777) 565-22-77
- +7 (700) 565-22-77
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
12V 600W IP55 ПРЕМИУМ трансформаторы — жоғары сенімділік пен толық жүктемеде жұмыс істеуге арналған кәсіби шешім.
Бұл модельдің басты артықшылығы — 100% жүктемеде тұрақты жұмыс, яғни толық қуатта қауіпсіз қолдануға болады.
Құрылғы толық компаундпен құйылған және ылғалдан, шаңнан қорғалған. IP55 деңгейі оны ішкі және сыртқы жобаларда қолдануға мүмкіндік береді.
Жоғары қуат коэффициенті P.F. > 0.95 тиімді және тұрақты жұмысқа кепілдік береді.
Бұл трансформатор — кәсіби және ұзақ мерзімді жобалар үшін ең дұрыс таңдау
Сипаттамалары
| NTIN | |
|---|---|
| NTIN | 0200346248399 |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Корпус материалы | Алюминий |
| ПӘК, кем емес | 95 % |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Қуат | 600 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Биіктігі | 32 мм |
| Ені | 83 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 000 ₸


