12V 400W IP55 трансформаторы — жоғары қуатты жарықтандыру жүйелеріне арналған сенімді шешім.
Құрылғы толық компаундпен құйылған, бұл оны ылғалдан, шаңнан және сыртқы әсерлерден қорғайды. IP55 қорғаныс деңгейі оны сыртқы және ішкі жобаларда қолдануға мүмкіндік береді.
Жоғары қуат коэффициенті P.F. > 0.95 тиімді және тұрақты жұмысқа мүмкіндік береді.
Бұл модель 80–100% жүктемеде тұрақты жұмыс істейді, сондықтан ұзақ уақыт бойы жоғары жүктемеде жұмыс істейтін жобалар үшін өте қолайлы.
Ықшам корпус орнатуды жеңілдетеді.
Сипаттамалары
| NTIN | |
|---|---|
| NTIN | 0200346248368 |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Корпус материалы | Алюминий |
| ПӘК, кем емес | 80 % |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Қуат | 400 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Биіктігі | 23 мм |
| Ені | 36 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸





