Кең диффузиялық бұрышы 175°, RIGHTLEDS жарық диодты жолағы ашық және біркелкі жарық конструкцияларын жасау үшін тамаша таңдау болып табылады. Жоғары сапалы оптикалық линзаның арқасында ең біркелкі жарық диффузиясы қамтамасыз етіледі, бұл оны жарық жәшіктері мен созылыңқы төбелерді жарықтандыру үшін таптырмас етеді. Алюминий негізі сенімді радиатор қызметін атқарады, ол жолақты қызып қалмай кез келген бетке орнатуға мүмкіндік береді. RIGHTLEDS акрил панельдерімен де, мата экрандарымен де керемет араласады, бұл назар аударатын және әрбір детальды бөліп көрсететін таза және біркелкі жарықты қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты сызғыш |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 175 град. |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Жарық көзі | LED module |
| Түс температурасы | 3000K |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP54 |
| Желі кернеуі | 24 В, 12 В |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Таспаның ені | 18 мм |
| Жарық диоды дана/м | 12 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 000 ₸



