175° кең диффузиялық бұрышы бар RIGHTLEDS жарықдиодты жолағы жарқын және біркелкі жарықтандыру конструкцияларын жасау үшін тамаша таңдау болып табылады. Сапалы оптикалық линзаның арқасында жарықтың барынша біркелкі таралуы қамтамасыз етіледі, бұл оны лайтбокстар мен аспалы төбелерді жарықтандыру үшін таптырмас етеді. Алюминий негізі сенімді радиатор ретінде қызмет етеді, бұл жолақты қызып кетпестен кез келген беттерге орнатуға мүмкіндік береді. RIGHTLEDS акрил панельдерімен де, мата экрандарымен де тамаша үйлеседі, бұл көздің жауын алатын және әрбір бөлшекті ерекшелейтін таза және біркелкі жарық береді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты сызғыш |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 175 град. |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Жарық көзі | LED module |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP54 |
| Желі кернеуі | 24 В, 12 В |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Таспаның ені | 18 мм |
| Жарық диоды дана/м | 12 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 000 ₸



