COB (Chip On Board) технологиясы бар жарық диодты жолақтар жарнама құрылымдарында жарқын және тегіс жарықтандыру әсерлерін жасаудың ең соңғы шешімі болып табылады. СОБ технологиясы жарықтың үздіксіз және біркелкі желісін қамтамасыз етеді, көзге көрінетін нүктелері немесе саңылаулары жоқ, бұл құрылымды неғұрлым эстетикалық тұрғыдан жағымды және көз тартарлық етеді. Мұндай таспа контурлы жарықтандыруға, екпінді жарықтандыру жасауға және шығармашылық конструкцияларды іске асыруға өте қолайлы, әсіресе жарық флюсінің біркелкілігі маңызды орындарда.
СОБ таспалары жоғары энергия тиімді және берік, ауыр қолдануға төтеп береді және ұзақ уақыт пайдалану кезінде де тұрақты жарқыраған флюсті қамтамасыз етеді. Сондай-ақ оларды үй-жайда да, ашық ауада да пайдалануға мүмкіндік беретін сыртқы жағдайларға төзімді. Жылуды басқаруды жетілдірген жағдайда СОБ таспалары сенімдірек және ең аз техникалық қызмет көрсетуді талап етеді.
СОБ жарық диодты жолақты оттар түс параметрлері мен жарықтық деңгейлерінің кең ауқымын қамтамасыз етеді, бұл тамаша шешім табуға мүмкіндік береді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 12 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 8 мм |
| Жарық диоды дана/м | 480 |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 700 ₸/м


