200 Вт қуаттылығы бар 12 Вольттық трансформатор — жарықдиодты жарықтандыру жүйелеріне арналған сенімді шешім.
Құрылғы SLIM алюминий корпусында жасалған, бұл тиімді жылу таралуын қамтамасыз етіп, ұзақ уақыт тұрақты жұмыс істеуіне мүмкіндік береді.
IP67 қорғаныс деңгейі блокты ашық ауада және ылғалды орындарда қауіпсіз қолдануға жағдай жасайды.
Жоғары энерго тиімділік пен кіріктірілген қорғаныс жүйелері құрылғының және қосылған жабдықтың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
-
шығу кернеуі 12V DC
-
қуаты 200 Вт
-
жұқа SLIM корпус
-
берік алюминий корпус
-
IP67 шаң мен ылғалдан қорғау
-
қысқа тұйықталудан қорғау
-
артық жүктемеден қорғау
-
қызып кетуден қорғау
-
жарықдиодты ленталар мен модульдерге тұрақты қуат
-
ішкі және сыртқы жарықтандыруға жарамды
| NTIN | |
|---|---|
| NTIN | 0200138769439 |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус түрі | Герметикалық жабық |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Биіктігі | 27 мм |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 11 000 ₸



