Иілгіш неон 4х10 мм бейтарап жарқырау
Күрделі декорацияға және практикалық жарықтандыруға арналған жарқыраған және жан-жақты, икемді неон. Бұл ықшам әрі икемді неон дәл және дәл жұмыс істеуге өте ыңғайлы.
Габариттік көлемдер: 4х10 мм
Пайдалану кернеуі: 12В
Қуаты: 1 метрге 12Вт
Материал: Жоғары икемділік пен беріктік үшін силикон
Жарық: жайлы және стильді атмосфера үшін бейтарап жарқырау
Мүмкіндіктері:
Ұсақ әріптік және күрделі әшекейлер үшін ерекше икемділік
Әдемі ішкі жарықтандыруға жарамды
Қолданба:
Тұрғын және коммерциялық интерьерлердегі жарықтандыру
Сәндік элементтер: жазулар, логотиптер, әшекейлер
Жиһаздарды, тауашаларды, сәулет бөлшектерін жарықтандыру
Иілгіш неон 4х10 мм - ең күрделі дизайн идеяларын іске асыруға мүмкіндік беретін функционалдылық пен эстетиканың тамаша үйлесімі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат | 12 Вт |
| Кернеу | 12 В |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP65 |
| Кесу аралығы | 2 см |
| Ені | 4 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жарқырау түсі | 4000K. |
- Бағасы: 1 500 ₸/м


