24 Вольт Ультрафин сериялы трансформаторлар
Ультрафин қатары жарық диодты жүйелерге арналған ықшам және тиімділігі жоғары 24V трансформаторлар болып табылады. Олар күрделі жағдайларда да тұрақты жұмыс істеуді қамтамасыз ете отырып, алдыңғы қатарлы технологияларды, сенімділікті және премиум-сапаны біріктіреді.
Ultrafine сериясының ерекшеліктері:
Ықшам өлшемі:
Трансформаторлардың ультра жіңішке конструкциясы оларды тіпті шектелген кеңістіктерде де қолдануға мүмкіндік береді, бұл оларды жиһазға, маңдайша жазуға және интерьерге қолайлы етеді.
Жоғары сапалы материалдар:
Трансформаторларды дайындау үшін премиум-компоненттер ғана пайдаланылады, бұл олардың беріктігі мен тұрақты жұмыс істеуіне кепілдік береді.
Құю қосындысы:
Әрбір трансформатор толық қосылыспен толығады, ол мыналарды қамтамасыз етеді:
Қызып кетуді болдырмайтын сенімді жылу диссипсиясы.
Ылғалдан, шаңнан және механикалық зақымданудан толық қорғау.
Дірілге және механикалық кернеуге төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу және ток бойынша |
| Минималды кіріс кернеуі | 220 В |
| Шығу кернеуі | 24 В |
| Шығу қуаты | 250 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.6 |
| Корпус түрі | Жартылай герметикалық |
| Орнату түрі | Үстірт |
| ПӘК, кем емес | 89 % |
| Салқындату түрі | Пассивті |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 292 мм |
| Биіктігі | 23 мм |
| Ені | 31 мм |
- Бағасы: 9 000 ₸


