1 метрлік жарық диодты жолаққа 120 нүкте икемді – форма және жарық еркіндігі
Бұл бірегей жарық диодты жолақ жарық диодтарының тығыздығы жоғары (метрге 120 нүкте) иілуге және кез келген бұрышта айналуға икемділікпен біріктіріледі. Пішіндерді дәл қайталауды және жарықтың тегіс сызықтарын жасауды талап ететін күрделі жобаларға өте қолайлы. Оның иілгіш конструкциясына байланысты лента стандартты таспалар тиімді болмауы мүмкін қиын жерлерге орнатуға өте қолайлы.
Иілгіш жарық диодты жолақты жарықтың негізгі артықшылықтары:
Ашық және біркелкі жарықтандыруға арналған жарық диодтарының жоғары тығыздығы
Қол жетпейтін және стандартты емес орындарда орнатуға икемді
Жылудың төмен деңгейлеріндегі беріктік және энергия тиімділігі
Ішкі және жарнамалық жарықтандыруға жарамды, әсіресе жарықтың тегіс, күрделі желілерін жасауға арналған
1 метрлік жарық диодты жолаққа арналған иілгіш 120 нүкте – нысанның маңызы зор цех терезелерінде, ішкі жобаларда және жарнамалық құрылымдарда бірегей жарықтандыруды жасау үшін сенімді таңдау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Қуат | 7.2 Вт |
| Түс температурасы | 4000К |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 5 мм |
- Бағасы: 400 ₸/м


