Сыртқы трансформатор (электрмен жабдықтау) 12 Вольт/200 Вт жарық диодты модульдер мен жолақтарды төмен вольтты электрмен жабдықтауды қамтамасыз етуге арналған. Ылғалдан қорғау деңгейі IP 67. Бұл трансформаторлар балалардың қолы жетпейтін үй-жайда да, ашық ауада да орнатылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу бойынша |
| Фазалар саны | 2 |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Шығу қуаты | 300 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.96 |
| Корпус түрі | Герметикалық жабық |
| Корпус материалы | Металл |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Биіктігі | 31 мм |
| Ені | 38 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP67 |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Қуат | 200 Ватт |
| Түсі | Қара |
| Бұйымның түрі | Led жүргізуші |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өлшем | 150мм Х 38мм Х 20мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 000 ₸


