Жеңіл қалыптау 10х5 мм
Стильді және функционалды жарықтандыруға өте қолайлы. Жұмсақ ПВХ жасалған берік күңгірт корпустағы жоғары сапалы жарық диодты жолақ кез келген интерьер эстетикасына баса назар аудара отырып, ашық және біркелкі жарқырауды қамтамасыз етеді.
Габариттік өлшемдері: ені 10 мм, биіктігі 5 мм
Пайдалану кернеуі: 24В
Қуаты: 1 метрге 12Вт
Жарық диодтарының тығыздығы: 1 метрге 280 диод
Тұрғын үй материалы: жұмсақ ПВБ
Біркелкі, әдемі жарқырауды қамтамасыз етеді
Лентаны вандалға төзімді және берік етеді
Мүмкіндіктері:
Жылдам және оңай орнатуға арналған сенімді желім базасы
Түзу және жұп сызықтармен жарықтандыруға өте қолайлы
Қолданба:
Жиһаздарды, тауашалар мен төбелерді жарықтандыру
Сәулет элементтерін жарықтандыру
Интерьерлер мен сауда кеңістігіндегі сәндік-функционалдық жарықтандыру
10х5 мм жарық қалыптау – жобаңызды бірегей әрі берік ететін сапа, эстетика және ыңғайлылықтың үйлесімі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Жарықтандыру түрі | Жарықдиодты неон |
| Қуат | 12 Вт |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 280 д. (дана) |
| Кернеу | 24 В |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP67 |
| Кесу аралығы | 5 см |
| Ені | 10 мм |
| Биіктігі | 5 мм |
- Бағасы: 1 200 ₸/м



