Flex Neon RGB IC 10x10mm
Жарықтандырудың жарқын және динамикалық шешімдерін жасауға арналған инновациялық өнім. Бұл флекс-неон керемет көру тәжірибесін жеткізу үшін икемділікті, сенімділікті және жоғары функционалдылықты біріктіреді.
Габариттік көлемдер: 10х10 мм
Пайдалану кернеуі: 24В
Бақылау хаттамасы: SPI
Чип нөмірі: 1903
Құрастыру мүмкіндіктері:
Ол жазықтықта иіледі, түзу сызықтар мен айқын пішіндер жасауға өте қолайлы.
RGB IC күрделі әсерлер жасау үшін әрбір жарық диодты бөлек басқаруға мүмкіндік береді.
Мүмкіндіктер:
Көз тартарлық әсері бар салқын анимациялық қондырғылар жасау.
Жарық шоулары мен бағдарламаланатын динамикалық жарықтандыру үшін өте қолайлы.
Қосымша: Интерьер және жарнамалық жарықтандыру, сәулет-дизайн элементтерін жасау үшін өте жақсы.
Үйлесімді контроллердің көмегімен бұл неон шығармашылық жобаларға шексіз мүмкіндіктер ашады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жұмыс режимі | Динамикалық |
| Жарқырау түсі | RGB (разноцветный) |
| Түс гаммасы | RGB |
| Кернеу | 24 В |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 10 мм |
- Бағасы: 3 500 ₸/м






