Диаметрі 25 мм иілгіш 360° неон
Бірегей жарықтандыру және жобалық шешімдерді жасаудың тамаша шешімі. Бұл иілгіш неон жабық және сыртқы пайдалануға жарамды барлық ұзындық бойымен біркелкі жарқырауды қамтамасыз етеді.
Пайдалану кернеуі: 24В
Қуаты: 1 метрге 20 Вт
Жарықтығы: 1 метрге 1400 люмен
Түсі температурасы: 4000 Кельвин (Жұмсақ ақ жарық)
Қорғау деңгейі: IP65 (ашық ауада және ылғалдылығы жоғары үй-жайларда пайдалануға жарамды)
Ерекшеліктері: жарқын және біркелкі жарық жасайтын Шинс 360 градус.
Қосымша: Аспалы аспалар, жарнама конструкцияларын жасау, сәулет элементтерін жарықтандыру және басқа да шығармашылық жобалар үшін қолданылады.
Икемді, орнатуға ыңғайлы және берік, бұл неон дизайн идеялары үшін шексіз мүмкіндіктер ашады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жұмыс режимі | Статикалық |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Кернеу | 24 В |
| Қуат тұтыну | 20 Вт |
| Жарық ағыны | 1400 лм |
| Жарқырау бұрышы | 360 град. |
| қаптама | Шығанақ |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Өлшемдері | |
| Диаметрі | 25 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түс температурасы | 4000К |
- Бағасы: 4 500 ₸/м





