24 Вольт трансформаторлар IP67 Жіңішке сериялы
IP67 Slim сериялы трансформаторлар эргономиялық конструкцияны, сенімділікті және жоғары өнімділікті біріктіреді. Бұл құрылғылар құятын қосылыстың арқасында тұрақты қуат пен қорғанысты қамтамасыз ететін қатал ортада жұмыс істейтін жарық диодты жүйелерге арналған.
Жіңішке қатардың ерекшеліктері:
Эргономика дизайны:
Трансформаторлардың тар тұрғын үйі оларды тар тауашалар, жарнама конструкциялары мен жиһаз элементтері сияқты тығыз кеңістіктерге орнатуды жеңілдетеді.
IP67 қорғауы:
Толық ылғал мен шаңнан қорғау трансформаторларды сыртқы қосымшалар мен ылғалдылығы жоғары орындар үшін қолайлы ерітіндіге айналдыруға мүмкіндік береді.
Құю қосындысы:
Сенімді жылу диссипсиясы аппараттың қызып кетуін болдырмайды.
Толық герметикаланған компоненттерді ылғалдан, шаңнан және механикалық зақымданудан қорғайды.
Беріктік пен дірілге төзімділікті жақсартады.
Техникалық сипаттамалары:
Кернеуі: 24 V.
Ықшам дизайны: жіңішке және жеңіл, қатал орнату орталары үшін өте қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу және ток бойынша |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Шығу қуаты | 200 Вт |
| Корпус түрі | Герметикалық жабық |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Орнату түрі | Үстірт |
| Салқындату түрі | Пассивті |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 267 мм |
| Биіктігі | 23 мм |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 11 000 ₸


