24 Вольт IP20 трансформаторлары
24В IP20 трансформаторлары құрғақ үй-жайларды қолдану үшін салынған сапалы құрылғылар болып табылады. Олар жарық диодты жүйелердің ыңғайлы және қауіпсіз басқарылуын қамтамасыз ететін кіріктірілген диммерлермен және жұмсақ іске қосу жүйесімен жабдықталады.
IP20 трансформаторларының ерекшеліктері:
Кіріктірілген диммерлер:
Кез келген кеңістік үшін тамаша атмосфера жасай отырып, жарықтың жарықтығын оңай реттеуге мүмкіндік береді.
Soft Start System:
Токтың көтерілуіне жол бермей және жарық диодтарының қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, жүктемені біртіндеп қосуды қамтамасыз етеді.
Конверсияның 93% тиімділігі:
Энергия тиімділігінің жоғарылығы энергия тұтынуды төмендетеді және жылу энергиясын өндіруді барынша азайтады.
Сапасы мен сенімділігі:
Тұрақты жұмыс істеуге және ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік беретін сапалы компоненттер ғана пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу және ток бойынша |
| Шығу кернеуі | 24 В |
| Шығу қуаты | 150 Вт |
| Корпус түрі | Жабық емес |
| Орнату түрі | Үстірт |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Биіктігі | 24 мм |
| Ені | 48 мм |
- Бағасы: бастап6 000 ₸


