
PRO 60 Ватт 12 Кіріктірілген димингі бар Вольт жұмсақ старт трансформаторы
3 200 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:LP-PRO=IP20-60W-12V
- +7 (700) 565-22-77
**Кіріктірілген жарықтықты бақылайтын жабық трансформаторлар***
###*Сипаттама**
Жабық трансформаторлар жарық диодты жарықтандыруды бақылауға арналған қазіргі уақыттағы ерітінді болып табылады. Олар бірқалыпты жарықты іске қосуды және жарқын реттелген жарықтықты қамтамасыз етеді, бұл оларды тұрғын және коммерциялық орта үшін өте қолайлы етеді.
###**features**
- 🌟 **Smooth Start Light**: Қосылған жарық диодтарының қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, масақтарды батырмай нәзік жарық ажыратқышын қамтамасыз етеді.
- 🎛️ **Кіріктірілген жарықтықты бақылау***: Жайлы атмосфера жасау үшін қажетті жарықтандыру деңгейін реттеуге мүмкіндік береді.
- ❄️ **Пассивті салқындату**: 500 ваттқа дейінгі рейтингтерді қоса алғанда, барлық модельдердегі сенімді, желдеткішсіз трансформаторлық операция. Бұл шусыздық пен беріктікті қамтамасыз етеді.
- 📏 **Ergonomic Design***: Ықшам өлшемдер трансформаторларды тығыз кеңістіктерде орнатуға мүмкіндік береді.
- ⚡ **Қуаттың жоғары коэффициенті (PF)***
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу және ток бойынша |
| Фазалар саны | 2 |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Шығу қуаты | 60 Вт |
| Корпус түрі | Жабық емес |
| Корпус материалы | Металл |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Түрі | Тұрмыстық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 35 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желінің кернеуі | 12 Жылы |
| Қуат | 60 Ватт |
| Түсі | Қара |
| Монтаждау тәсілі | жүкқұжат |
- Бағасы: 3 200 ₸


