Кернеуі 12 Вольт/100 Вт трансформатор (энергиямен жабдықтау) жарық диодты модульдер мен жолақтарды төмен вольтты қуатпен қамтамасыз етуге арналған. Оның ылғалдан қорғау деңгейі IP 54. Бұл трансформаторлар балалардың қолы жетпейтін үй-жайда да, ашық ауада да орнатылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу бойынша |
| Фазалар саны | 2 |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Шығу қуаты | 100 Вт |
| Корпус түрі | Жартылай герметикалық |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Сол. параметрлері | |
| Демалыс | 12V /100W |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸


