RGB IC жарық диодты жолақты жарық – динамикалық әсері бар ақылды жарықтандыру!
RGB IC жарық диодты жолақты жарық диодты жарықтандырудың келесі деңгейі болып табылады. Кәдімгі РГБ жолақтарына қарағанда жолақтағы диодтардың әрбір тобында кіріктірілген микробүлгі (ИК) болады, ол әрбір сегментті жеке-жеке бақылауға мүмкіндік береді. Бұл жарықты қызу әрі жарқын ете отырып, жүгіру шамдары, жауын құрттары, толқындар, анимациялар сияқты бірегей динамикалық әсерлер туғызады.
РГБ ИК жолақтарының негізгі артықшылықтары:
Жеке жарық диодты басқару: Әрбір жолақ сегментінің түсі мен жарықтығын жеке орнату.
Әр түрлі динамикалық әсерлер: Жүгіру оттары, тегіс шымшықтар, түрлі-түсті толқындар және басқа да анимациялар.
Жоғары жарықтық және қанықтық: көрікті жарықтандыруға арналған жарқын және бай түстер.
Smart Home Интеграциясы: Бағдарлама басқару элементін қолдау, дауыстық көмекшілер және музыкамен синхрондау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарқырау түсі | RGB SMART |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 14.4 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 24 В |
| Таспаның ені | 10 мм |
| Жарық диоды дана/м | 60 |
- Бағасы: 1 500 ₸/м


