Жарық жәшіктеріне арналған кең бұрышты жарық диодты жолақ, Созылыңқы төбелерге арналған кең бұрышты жарық диодты жолақ, 175° Кең бұрышты жарық диодты жолақ, Акрил жарықтандыруға арналған кең бұрышты жарық диодты жолақ, Кең бұрышты жарық диодты жолақ, Алюминий негізі жарық диодты жолақ, Жарнама конструкцияларына арналған RIGHTLEDS кең бұрышты жолақ, Біркелкі жарықтандыруға арналған линзасы бар жарық диодты жолақ, Кең бұрыш, жарық диодты жолақ матадан жасалған жарықтандыру, алюминий қыздырғышы бар кең бұрышты жарық диодты жолақ.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | RGB жарықдиодты жолақ |
| Түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 12 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 10 мм |
| Жарық диоды дана/м | 60 |
| Сол. параметрлері | |
| Жарқырау түсі | RGB+W |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 500 ₸/м


