СОБ технологиясымен жасалған ең соңғы және ультра жұқа (бар болғаны 2 мм) соңғы таспаны енгізу. Бұл таспа жоғары жарықтықпен және біркелкі жарқыраумен сипатталады, бұл оны жарнама құрылымдары мен интерьер дизайнындағы күрделі жарықтандыру тапсырмалары үшін қолайлы шешім етеді. Оны кез келген жерде кесіп алу мүмкіндігімен ол ғажайып жан-жақты және жеке өлшемдер мен пішіндерге оңай бейімделген. COB соңғы таспасы жобаңыздың стилін акценттеп қана қоймай, жоғары сапалы жарықтандыруды сақтай отырып, ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Жарықтандырудың инновациялық шешімдерін іздеп жүргендер үшін тамаша таңдау.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| себу бұрышы | 110 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 10 Вт |
| Түс температурасы | 6000K |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 24 В |
| Таспаның ені | 2 мм |
| Жарық диоды дана/м | 480 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 800 ₸




