Жады жаңартылды
Мұнда Acrylight Endlight жарық диодты жолақтары үшін сипаттама параметрі берілген:
Acrylight LED End Light Strip — тамаша жарықтандыруды жасауға арналған сенімді және жарқын шешім
Бұл метрлік жарық диодты жолақ панельдің барлық бетінде біркелкі және ашық жарқырауға қол жеткізуге мүмкіндік беретін жарық сәулесін жарықтандыруға арнайы арналған. Гетенакс негізі құрылымға беріктік пен жарықтық береді, ал ені 4 мм ғана жолақты тіпті ең аз орнату кеңістігін қамтамасыз ететін тар профильдерге біріктіруге мүмкіндік береді. Жолақ 1 метрге 3014 типті 144 жарық диодтарымен жабдықталған, бұл жарық флюсінің тығыздығы мен біркелкілігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Түс температурасы | 6000K |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Таспаның ені | 4 мм |
| Жарық диоды дана/м | 144 |
- Бағасы: 1 000 ₸



