3D контурлы лента - экспрессивті жарық контурын жасауға арналған тамаша шешім
3D контурлы таспа - кез келген құрылымның контурларын көбейте алатын ашық және дәл жарық контурларын жасауға арналған инновациялық техникалық шешім. Орнатудың жеңілдігі 3D жолақтың басты артықшылықтарының бірі болып табылады: ол өнімнің бүйіріне оңай бекітіледі, ал жарық диодты жапырақтар жарқын жарық контурын жасау үшін алдыңғы жағына нәзік бүктеледі.
Бұл лента әріптерді, белгілерді, тіршілік өлшемді фигураларды және басқа да құрылыстарды әшекейлеуге өте қолайлы. Орнатудың жеңілдігін, үнемділік пен ғажайып тиімділікті біріктіре отырып, 3D контурлы лента әсерлі және бастапқы жарықтандыру жобаларын жасаудың таптырмас элементі болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 12 Вт |
| Түс температурасы | 6000K |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
- Бағасы: 500 ₸/м




