RIGHTLEDS PRO SMD 2835 жарық диодты жолақты жарық, метрге 60 нүкте – жарықтық және әр түстегі жан-жақтылық
1 метрге 60 жарық диодты тығыздық кезінде RIGHTLEDS SMD 2835 жарық диодты жолағы жарқын, біркелкі жарық іздеп, түрлі-түсті сұлбаларын әртараптандырғысы келетіндер үшін үлкен таңдау болып табылады. Лента әр түрлі түстерде қол жетімді, бұл оны кез келген жеңіл көңіл-күйді жасау үшін жан-жақты етеді – жылы әрі жайлыдан бастап жарқын да көріктіге дейін.
SMD 2835 таспасының негізгі ерекшеліктері:
Көлеңкесіз тегіс, біркелкі жарқырауға арналған жарық диодты тығыздығының жоғарылығы (метрге 60 нүкте)
Энергияның беріктігі мен аз тұтынылуына арналған энергия үнемдеу технологиясы
Кез келген жоба үшін таспаны таңдауды жеңілдететін түстердің кең ауқымы
Ішкі тапсырмаларға, сондай-ақ сәндік және жарнамалық жарықтандыруға өте ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Қуат | 12 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 8 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түс температурасы | 4000 |
- Бағасы: 750 ₸/м


