Иілгіш (айналу) жарық диодты жолақ 1 метрге 60 нүкте – форма және жарық еркіндігі
Бұл бірегей жарық диодты жолақ жарық диодтарының тығыздығы жоғары (метрге 60 нүкте) иілу және кез келген бұрышта айналу икемділігімен біріктіріледі. Пішіндерді дәл қайталауды және жарықтың тегіс сызықтарын жасауды талап ететін күрделі жобаларға өте қолайлы. Оның иілгіш конструкциясына байланысты лента стандартты таспалар тиімді болмауы мүмкін қиын жерлерге орнатуға өте қолайлы.
Иілгіш жарық диодты жолақты жарықтың негізгі артықшылықтары:
Ашық және біркелкі жарықтандыруға арналған жарық диодтарының жоғары тығыздығы
Қол жетпейтін және стандартты емес орындарда орнатуға икемді
Жылудың төмен деңгейлеріндегі беріктік және энергия тиімділігі
Ішкі және жарнамалық жарықтандыруға жарамды, әсіресе жарықтың тегіс, күрделі желілерін жасауға арналған
Жарық диодты жолақтың 60 метрлік иілгіштігі дүкен терезелерінде, ішкі жобаларда және жарнама құрылымдарында бірегей жарықтандыруды құру үшін сенімді таңдау болып табылады, мұнда маңызды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rightleds |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Қуат | 12 Вт |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 8 мм |
- Бағасы: 750 ₸/м


