SMD 2835 жарық диодты жолақты жарық, метрге 120 нүкте – жарықтық және әр түстегі жан-жақтылық
Тығыздығы 1 метрге 120 жарық диодты жарық диодты жолақ ашық, біркелкі жарық іздеп, түрлі-түсті сұлбаларды әртараптандырғысы келетіндер үшін үлкен таңдау болып табылады. Лента әр түрлі түстерде қол жетімді, бұл оны кез келген жеңіл көңіл-күйді жасау үшін жан-жақты етеді – жылы әрі жайлыдан бастап жарқын да көріктіге дейін.
SMD 2835 таспасының негізгі ерекшеліктері:
Көлеңкесіз тегіс, біркелкі жарқырау үшін жарық диодтарының тығыздығы жоғары (метрге 120 нүкте)
Энергияның беріктігі мен аз тұтынылуына арналған энергия үнемдеу технологиясы
Кез келген жоба үшін таспаны таңдауды жеңілдететін түстердің кең ауқымы
Ішкі тапсырмалар үшін, сондай-ақ сәндік-жарнамалық жарықтандыру үшін өте ыңғайлы
Бұл таспа жиһаздарды, тауашаларды, дүкен терезелерін, жарнама белгілерін және басқаларды жарықтандыруға өте ыңғайлы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Қуат | 10 Вт |
| Түс температурасы | 4000К |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 8 мм |
- Бағасы: 400 ₸/м


