Жарнамаға арналған COB LED Strip Light, COB LED Strip, COB 12V LED Strip, No Dots COB LED Strip, Маңдайша жазуға арналған COB Strip Light, Икемді СОБ жарық диодты жолағын, сыртқы жарнамаға арналған СОБ жарық диодты жолағын, ылғалдылықтан қорғайтын СОБ жолағын, Жоғары CRI COB LED Strip, Интерьерге арналған COB LED Strip, Собықты жолақ, сәулеттік жарықтандыруға арналған СОБ жолағы, Қазақстандағы СОБ жарық диодты жолағы, Контурлы жарықтандыруға арналған СОБ жолағы, үздіксіз жарқырау собық жолағы, декоративтік жарықтандыруға арналған СОБ жолағы, кеңсеге арналған СОБ жарық диодты жолақ, Салқын жарықпен СОБ жарық диодты жолақ
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 12 Вт |
| Түс температурасы | 5000K |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 5 мм |
| Жарық диоды дана/м | 480 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 000 ₸/м



