LED Pro Store дүкеніне қош келдіңіз!
Жарнама мен интерьерге арналған жарықтандырудың инновациялық шешімдері
Біз жарық диодты жоғары сапалы жабдықтар мен компоненттерді жеткізуге маманданып отырмыз, бұл жарықтандырудың жарқын, стильді және сенімді жобаларын жасауға көмектеседі. Біздің ассортиментімізде жарық диодты жолақтарды, модульдерді, электр энергиясын жеткізуді, жарықтандыруды басқару жүйелерін және сыртқы жарнама мен интерьер дизайнындағы ең батыл идеяларды іске асыру үшін көп нәрсені табасыз.
Бізді неге таңдаңыз?
Сапасы мен сенімділігі: Біз тұрақты өнімділікті және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ететін дәлелденген жарық диодты өнімдерді ұсынамыз.
Икемді және жан-жақты: Біздің жарық диодты шешімдеріміз жарнама, интерьер немесе арнайы жобалар болсын, кез келген талапқа оңай бейімделуі мүмкін.
Кәсіби қолдау: Құрал-жабдықтарды таңдау кезінде сараптамалық көмек алудың қаншалықты маңызды екенін түсінеміз және сіздің сұрақтарыңызға әрдайым жауап беруге дайынбыз.
Жарық диодты технологиялар әлемін LED Pro Store дүкенімен ашыңыз!
Біз сіздің таңдауыңызды жеңілдетуге тырысамыз және
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өнім түрі | 12 вольтты жарықдиодты жолақ |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| себу бұрышы | 120 град. |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 12 Вт |
| Түс температурасы | 4000К |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Желі кернеуі | 12 В |
| Таспаның ені | 5 мм |
| Жарық диоды дана/м | 480 |
- Бағасы: 1 000 ₸/м



